تماس سریع
+90 545 100 20 02
TURKEYاستانبول، استان ها
زبانفارسی

پیشنهادهای سیان هوم، مشاور املاک حرفه ای از سال 2010

شرکت مشاوره و سرمایه گذاری املاک "سیان هوم" از سال 2010 با کار حرفه ای، مطمئن و دقیق خود در زمینه مشاوره املاک و سرمایه گذاری در ترکیه توانسته است اعتماد مشتریان خود را جلب کند. دفتر مرکزی شرکت «سیان هوم» در استانبول در حال فعالیت است. ما خدمات حرفه ای املاک و مستغلات مسکونی و تجاری را به مشتریان خود از کشورهای مستقل مشترک المنافع، شورای همکاری خلیج فارس و ایران مطابق با خواسته های آنها ارائه می دهیم. "Sian Home" با بیش از 300 پروژه جدید املاک در سراسر استانبول کار می کند. علاوه بر این، با پروژه های ساخته شده در شهرهای دیگر ترکیه در ارتباط است و می تواند مطابق میل مشتریان خود ارائه دهد. شرکت ما با پیروی از تمامی مراحل قانونی قبل و بعد از خرید ملک، پشتیبانی ارائه می دهد تا امور ملکی سالم تر، با کیفیت بالاتر و قابل اعتماد به مشتریان خود ارائه دهد. Sian Home: بهترین دوست شما در ترکیه!

ماموریت ما

در بخشی که ما فعالیت می کنیم پاسخگویی به انتظارات مشتریان، کارمندان که با همکاری شرکای “سیان هوم” و رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای در بالاترین سطح است.

چشم انداز

پیشنهادهای سیان هوم، مشاور املاک حرفه ای از سال 2010

تیم خانگی سیان

ما یک آژانس املاک و مستغلات جوان هستیم که متشکل از مشاورین املاک و وکلای با تجربه است. کارشناسان ما بیش از 12 سال تجربه در مشاور املاک و سرمایه گذاری با مجموعه ای شامل 300 پروژه تکمیل شده دارند

Kenan Ağakişili کارگردان
Farid Oruj کارگردان
NASIM GHOLAMI دلال معاملات ملکی
YASSEN DALOLL دلال معاملات ملکی
Betül Rula Şahhit مدیر فروش
ALEYNA ÇETİN طراح گرافیک